Zaproszenie

Z ogromną radością zapraszamy wszystkie rodziny z rdzeniowym zanikiem mięśni (SMA) do wzięcia udziału w Czwartym Weekendzie ze SMA-kiem, który odbędzie się 26–27 sierpnia 2016 r. (piątek–sobota) w Warszawie.

Dzięki entuzjazmowi i dobrej woli wielu prelegentów i sponsorów program tegorocznej Konferencji będzie równie bogaty jak w ubiegłych latach. Będziemy mieli okazję wysłuchać prezentacji polskich i zagranicznych specjalistów w opiece nad pacjentami z SMA. Ze Szwajcarii przyjadą też do nas przedstawiciele dwóch firm farmaceutycznych prowadzących prace nad lekami na SMA.

Weekend ze SMA-kiem jest drugim największym w Europie i trzecim największym na świecie zjazdem poświęconym rdzeniowemu zanikowi mięśni.

Prosimy zapoznać się z programem konferencji, regulaminem oraz ważnymi informacjami na temat pobytu.
Wszystkie rodziny z SMA mogą wziąć udział w tegorocznym Weekendzie na zasadzie nieodpłatnej. Dla ograniczonej liczby rodzin Fundacja zapewni darmowe zakwaterowanie w hotelu 26/27 sierpnia – decyduje kolejność zgłoszeń. Rodzinom z SMA Fundacja zapewnia pełne wyżywienie przez cały czas trwania Konferencji. Jednocześnie bardzo prosimy o deklarowanie dobrowolnych wpłat wedle własnych możliwości, aby ułatwić nam bezproblemową organizację wydarzenia. Fundacja SMA w dalszym ciągu stara się pozyskać fundusze, aby zapewnić odpowiedni poziom techniczny i merytoryczny wydarzenia. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dotychczas wsparli organizację konferencji, oraz zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy wciąż mogliby wesprzeć to przedsięwzięcie merytorycznie lub finansowo.

Tych, którzy nie uczestniczyli w Weekendach w ubiegłych latach, zapraszamy do zajrzenia na archiwalne strony Weekendu ze SMA-kiem 2013Weekendu ze SMA-kiem 2014 i Weekendu ze SMA-kiem 2015.

Do zobaczenia!